Тема дня

Читати grad.ua у  
Марина Лозовенко – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

8.04.2024, 19:28

В Одесі функціонують відділення денного перебування, де активні пенсіонери опановують фінансову грамотність, вивчають мови в «Інституті третього віку», а також розвивають свої творчі здібності, про це в програмі «Тема дня» розповіла Марина Лозовенко.

Сергей Степаненко – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

4.04.2024, 19:02

Чим небезпечний пил для людини, як убезпечити себе і дітей, а також чим можуть обернутися зміни клімату для одеського регіону, у програмі «Тема дня» розповів професор Одеського державного екологічного університету Сергій Степаненко.

Ирина Визиренко и Александр Кабаков – гости программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

29.03.2024, 12:50

Прем'єра рок-опери «Ісус Христос – суперзірка» відбулася. Що було найскладнішим під час підготовки, у чому актуальність постановки в наші дні розповіли солісти Одеського театру музичної комедії ім. Водяного, лауреати міжнародних конкурсів Ірина Візиренко та Олександр Кабаков.

Алексей Бойко – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

25.03.2024, 19:49

Як зареєструвати таке автомобіль, а також яким чином відновити втрачене посвідчення водія і чи можна онлайн обміняти водійські права, термін дії яких закінчився, відповіді на ці та інші питання у програми «Тема дня».

Майя Димерли и Светлана Герасимова – гости программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

21.03.2024, 19:24

Яких майстрів художнього слова варто прочитати кожному, на чому зараз зосереджений фокус уваги українських поетів, у програмі «Тема дня» розповіли поетеса Майя Дімерлі і Світлана Герасимова, керівниця науково-методичного відділу Одеської національної наукової бібліотеки.

Наталья Лебедева – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

18.03.2024, 19:29

Чи варто будь-якою ціною зберегти стосунки, або ж якщо вони вже вичерпали себе, триматися за минуле не слід. О том, какие плюсы є у самотності, як з користю використати вільний час – у програмі «Тема дня» розповіла психолог Наталія Лебедєва.

Анатолий Анисимов – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

14.03.2024, 19:23

Як правильно зареєструватися на тестування, яким чином відбуватиметься іспит для українських учнів, які перебувають за кордоном, у програмі «Тема дня» розповів директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

Тарас Максимюк – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

12.03.2024, 13:14

Про цікаві та маловідомі сторінки життя Тараса Шевченка, і про те, що його пов'язувало з Одесою, у програмі «Тема дня» розповів українознавець, заслужений працівник культури України Тарас Максимюк.

Михаил Рябов – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

7.03.2024, 19:56

2024-й рік багатий на астрономічні події, якими саме розповів у програмі «Тема дня» дає відповідь голова Одеського астрономічного товариства, старший науковий співробітник Одеської обсерваторії Михайло Рябов.

Людмила Левчук – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

4.03.2024, 19:08

Як доглядати за зеленими насадженнями, які рослини є невибагливими, простими у догляді, яким чином правильно підживити ті рослини, які вже багато років ростуть вдома, розповіла директор одеського ботанічного саду ОНУ ім. Мечнікова Людмила Левчук.

Алексей Бойко – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

26.02.2024, 18:18

Як краще освоїти теоретичну складову самостійно, тому хто бажає отримати посвідчення водія, у програмі «Тема дня» розповів заступник начальника регіонального сервісного центру в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях Олексій Бойко.

Надежда Ульянова – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

20.02.2024, 14:02

Хто більше схильний до ризику очного травматизму і які наслідки – це може мати? Що потрібно робити, щоб захистити очі, розповіла професорка Надія Ульянова.

Анатолий Анисимов – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

15.02.2024, 19:39

Цього року НМТ відбуватиметься за новою схемою 3+1. Яким чином краще підготуватися до тестування, розповів у програмі «Тема дня» директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти Анатолій Анісімов.

Александра Решмедилова – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

2.02.2024, 11:48

Як оцінюють документ політологи, яка реакція міжнародних партнерів на оновлений законопроєкт, яких змін варто очікувати. Про це у програмі «Тема дня» з кандидатом філософських наук Олександрою Решмеділовою.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 92