Тема дня

Читати grad.ua у  
Владимир Суханов – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

8.07.2024, 19:41

Для Одеси важливо зберегти і красу архітектурних стилів, як під час відновлення будівель, так і при будівництві нових споруд, упевнений директор архітектурно-художнього інституту ОДАБА Володимир Суханов.

Юрий Голосов – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

1.07.2024, 19:48

Куди звернутися, якщо заважає звук генератора? Як правильно укласти договір про надання послуг з ОСББ або керуючою компанією? Як включити до переліку послуг встановлення генератора на прибудинковій території? На ці та інші питання у програмі «Тема дня» відповідає адвокат Юрій Голосов.

Михаил Рябов – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

27.06.2024, 19:57

Яку небезпеку астероїди можуть становити для планети, які ефективні способи ухилитися від Землі розробили вчені, а також про те, яка космічна погода очікує нас найближчим часом, у програмі «Тема дня».

Денис Тимаков – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

17.06.2024, 19:56

Які фактори спричиняють розвиток хвороби, які симптоми інсульту, скільки часу є для того, щоб допомогти людині, а також про доступність тромболітичної терапії у програмі «Тема дня» розповів лікар-невролог Денис Тімаков.

Алексей Осадчук – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

10.06.2024, 19:10

Яким чином охоронна сигналізація допомагає запобігти пограбуванням, а також про те, як працюють кнопки термінового виклику поліції, у програмі «Тема дня» розповідає Олексій Осадчук, виконувач обов'язків заступника начальника УПО Одеської області.

Даниил Онипко – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

6.06.2024, 19:50

У День журналіста у програмі «Тема дня» військовий журналіст розповів, з якими викликами доводиться зіштовхуватися, на які ризики готові йти кореспонденти, як знімають сюжети у гарячих точках, і яким чином тримаються у складних ситуаціях.

Александр Прохоров – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

3.06.2024, 19:05

Як сформувати взаємоповагу між автомобілістами та велосипедистами, як безпечно співіснувати на дорозі, а також про те, на що слід звернути увагу при виборі велосипеда, у програмі «Тема дня» розповів засновник громадської організації «Веловектор» Олександр Прохоров.

Елена Колоденко – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

30.05.2024, 19:50

Як пережити погодні примхи, яку роль відіграють у режимі дня сон, правильне харчування і фізичні навантаження, а також яким чином обрати сімейного лікаря та за потреби безкоштовно отримати препарати за програмою «Доступні ліки», розповіла доктор медичних наук Олена Колоденко.

Наталья Кавун – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

27.05.2024, 19:17

Які книги люблять підлітки, які видання зацікавлять дорослих, а які роботи українських і закордонних авторів стали бестселерами: у програмі «Тема дня» розповіла Наталія Кавун, заступниця директора Централізованої міської бібліотечної системи для дітей міста Одеси.

Евгений Грибовский – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

23.05.2024, 19:17

Як можуть проявлятися алергічні реакції і як розпізнати, що це саме алергія. А також до якого лікаря звернутися і як лікувати? На ці та інші запитання у програмі «Тема дня» дає відповіді Євген Грибовський, лікар-терапевт.

Владислав Михайленко – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

20.05.2024, 19:31

Життя та діяльність людей продукує велику кількість сміття. Який міжнародний досвід раціонального поводження з відходами може використати Україна, у програмі «Тема дня» розповів науковий співробітник Владислав Михайленко.

Артем Перфилов – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

10.05.2024, 14:11

Що у воєнний час дає поштовх збільшувати можливості мереж? Які пропозиції надає провайдер, і які перспективи розвитку інтернет-технологій в Україні? Про це розповів менеджер зі зв'язків з громадськістю телекомунікаційної компанії TENET Артемом Перфіловим.

Марина Падун – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

3.05.2024, 13:09

Подати заяву на шлюб можна онлайн у застосунку «Дія», а ось розписатися по відеозв’язку поки що лишається перспективою, розповіла у програмі «Тема дня» начальниця відділу держреєстрації актів цивільного стану в Одеській області Управління державної реєстрації Марина Падун.

Анна Маслеха – гостья программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

29.04.2024, 12:38

Бібліотека розширює свої межі, стаючи творчим простором для спілкування дітей і дорослих, обміну думками і ментального взаємозбагачення, розповіла у програмі «Тема дня» бібліотекар 45-ї філії дитячої бібліотеки Анна Масльоха.

Игорь Чернецкий и Алина Ворох – гости программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

25.04.2024, 19:25

Про особливості постановки комічної опери та чому глядач має її побачити, у програмі «Тема дня» розповіли заслужений артист України Ігор Чернецький і солістка Одеського оперного Аліна Ворох.

Наталья Лебедева – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

18.04.2024, 19:09

Досягнути позитивних змін у житті людина може або самостійно, або за допомогою спеціаліста. Про те, як зробити це правильно та ефективно, у програмі «Тема дня» фаховими рекомендаціями ділиться психолог Наталія Лебедєва.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 78