НОВИНИ ГРАД » Телерадіокомпанія «ГРАД»

Телерадіокомпанія «ГРАД»


Телерадиокомпания «ГРАД»

Телерадіокомпанія «ГРАД» була заснована у 2004 році.

У червні 2004 року Телерадіокомпанію «ГРАД» було визнано Національною радою з питань телебачення та радіомовлення — переможцем конкурсу на право мовлення в Одесі на частоті 87.5, першій частоті у FM діапазоні. З грудня 2004 року в одеському радіоефірі з'явилася радіостанція Перше Радіо – FM1.

Радіостанція «Перше Радіо – FM1»

У грудні 2004 року Національна рада з питань телебачення та радіомовлення визнала Телерадіокомпанію «ГРАД» переможцем конкурсу на право мовлення на 60-му телеканалі в місті Одесі.

З 2005 по 2007 рік Телерадіокомпанія «ГРАД» розвинула мережу регіонального мовлення, перетворившись на єдиний на Одещині комерційний ефірний регіональний телеканал.

Логотип Телерадіокомпанії

Сьогодні програми телеканалу транслюються в Одесі, Ізмаїлі, Овідіополі, Березівці. Ефір «Першого радіо FM1» можуть слухати одесити та мешканці приміських районів. До ареалу мовлення «FM1» входять також: південь області, Ізмаїл, та «київська траса».

За даними соціологічних та електронних досліджень різних компаній Телерадіокомпанія «ГРАД» входить до трійки лідерів серед місцевих мовників.

Телерадіокомпанія «ГРАД» є членом Незалежної асоціації телерадіомовників, а директор компанії «ГРАД» – Анатолій Балінов – входить до правління цієї всеукраїнської організації.

Сайт телекомпанії створено в рамках проекту «Створення регіональних конвергентних платформ», який здійснюється спільно з Незалежною асоціацією телерадіомовників, «Інтерньюз-Україна» за сприяння Internews Network.

Структура власності: