Авто

Читати grad.ua у  
Купить Тойота в Одессе: надежность и современный дизайн

27.05.2024, 11:22

Торгова марка Toyota стала всесвітньо відомою в 1937 році. З того часу автомобілі бренду зарекомендували себе як надійні та якісні. Виробник Toyota продовжує радувати клієнтів новими моделями авто на будь-який смак.

дешеві шини стають нормою

1.05.2024, 11:57

Зі збільшенням кількості транспорту та попиту на шини, з'явилися доступніші варіанти. Недорогі автошини можуть бути хорошим варіантом при обмеженому бюджеті, але завжди існують нюанси, які не видно при першому знайомстві

Bentley Bentayga S: Ваш высший стандарт комфорта и стиля

26.04.2024, 12:19

Світ люксових автомобілів повний інновацій, але серед усіх імен є одне, що завжди викликає захоплення та повагу — Bentley Bentayga S. Завдяки своєму могутньому двигуну та витонченому зовнішньому вигляду, ця модель з легкістю підкорює серця навіть найвимогливіших поціновувачів автомобільної розкоші.

Эндоскопы для СТО

30.03.2024, 16:00

Технічні ендоскопи – сучасні прилади, які спрощують та прискорюють процес діагностики мотора. Прилад відрізняється простою конструкцією та малими розмірами. Складається із зонда, на кінці якого закріплена мініатюрна камера. Зонд пропускають в отвір для свічок запалювання, заздалегідь викрутивши

Алексей Бойко – гость программы «Тема дня» в студии одесской ТРК ГРАД

25.03.2024, 19:49

Як зареєструвати таке автомобіль, а також яким чином відновити втрачене посвідчення водія і чи можна онлайн обміняти водійські права, термін дії яких закінчився, відповіді на ці та інші питання у програми «Тема дня».

Почему масляные фильтры WIX — лучший выбор для авто

24.03.2024, 12:34

Олійні фільтри WIX - компоненти мастильної системи силового агрегату, розроблені для оптимального захисту двигуна автомобіля відомим брендом AFFINIA GROUP INC. Вони виготовляються із міцних матеріалів, що відповідають суворим вимогам продуктивності та безпеки.

Ремонт турбины: причины, проведение работ

9.03.2024, 17:15

Падіння потужності автомобіля може бути ознакою проблем із турбіною. Повний комплекс послуг із реконструкції із застосуванням сучасного обладнання надають на TurboSTO в Одесі.

О чем может поведать VIN-код и целесообразность его расшифровки

2.02.2024, 16:46

У ВІН-коді автомобіля відображено всю інформацію про нього. Розшифровка VIN-номера дасть власнику або потенційному покупцю авто дані про комплектацію, рік випуску і т. д. Також за 17-значним кодом можна відстежити всю історію транспортного засобу.

Автомобильные термостаты: назначение, конструктивные особенности, виды

1.01.2024, 17:17

Автомобільний термостат – це пристрій, призначений для регулювання температури двигуна автомобіля. Найважливіша частина системи охолодження має простий принцип роботи, але при цьому виконує важливі функції. Підтримка оптимальної температури двигуна забезпечує його надійну та стабільну роботу.

1 2 3