Розшук

Читати grad.ua у  
Розшук — діяльність органів слідства або дізнання, та інших компетентних органів, спрямована на пошук обвинувачених, які ухиляються від слідства та суду, які втекли з місця позбавлення волі або з-під варти, що ухиляються від відбування покарання у вигляді позбавлення волі, та встановлення осіб, які зникли безвісти.

Кримінальний розшук України здійснює такі функції:
виявлення та розкриття злочинів проти особи, власності, пов'язаних з організованою та груповою злочинністю, незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин, наркотичних засобів, розшуку осіб, тих, хто переховується від правоохоронних органів, а також встановлення долі безвісти зниклих громадян, ідентифікації непізнаних трупів, усунення причин та умов, що сприяють скоєнню злочинів.

Міжнародний розшук здійснює Інтерпол, (Interpol) — міжнародна організація, основним завданням якої є об'єднання зусиль національних правоохоронних органів країн-учасниць. у сфері боротьби з кримінальною злочинністю.

полиция разыскивает Романа Георгиевского

4.06.2024, 16:25

Одеським районним управлінням поліції № 2 розшукується неповнолітній Роман Георгієвський. Хлопець учора ввечері повідомив, що прямує до Києва і перестав відповідати на телефонні дзвінки.

Разыскивается несовершеннолетняя Дичко Наталья

21.04.2024, 18:35

Ізмаїльським районним відділом відділом поліції розшукується 13-річна Наталія Дичко, яка сьогодні, 21 квітня самовільно пішла з лікувального закладу і досі не повернулась.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23