НОВИНИ ГРАД » Розшук

Розшук

Розшук — діяльність органів слідства або дізнання, та інших компетентних органів, спрямована на пошук обвинувачених, які ухиляються від слідства та суду, які втекли з місця позбавлення волі або з-під варти, що ухиляються від відбування покарання у вигляді позбавлення волі, та встановлення осіб, які зникли безвісти.

Кримінальний розшук України здійснює такі функції:
виявлення та розкриття злочинів проти особи, власності, пов'язаних з організованою та груповою злочинністю, незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин, наркотичних засобів, розшуку осіб, тих, хто переховується від правоохоронних органів, а також встановлення долі безвісти зниклих громадян, ідентифікації непізнаних трупів, усунення причин та умов, що сприяють скоєнню злочинів.

Міжнародний розшук здійснює Інтерпол, (Interpol) — міжнародна організація, основним завданням якої є об'єднання зусиль національних правоохоронних органів країн-учасниць. у сфері боротьби з кримінальною злочинністю.

Останні новини за темою

Розшукується неповнолітня Валерія Шпачинська

Розшукується неповнолітня Валерія Шпачинська

21.09.2022, 10:06

Білгород-Дністровським районним відділом поліції ГУНП в Одеській області встановлюється місце знаходження Шпачинської Валерії, 2011 р.н., яка зникла з дому в ніч з 20 на 21 вересня і досі її місце знаходження невідоме.

Розшукується 11-річний Данило Шишкін

Розшукується 11-річний Данило Шишкін

16.08.2022, 12:41

Поліцейські Одеси розшукують неповнолітнього одесита, який вчора, 15 серпня, самовільно покинув спеціалізований дитячий заклад та до теперішнього часу його місце знаходження невідоме.

Розшукується Шишкіна Марія

Розшукується Шишкіна Марія

8.08.2022, 15:19

Поліція Білгород-Дністровського району встановлює місце знаходження мешканки міста Білгород-Дністровський – Марії Шишкіної 1992 року народження, яка вчора ввечері пішла з дому і до теперішнього часу не повернулася.

На Одещині розшукують неповнолітнього

На Одещині розшукують неповнолітнього

5.08.2022, 13:34

Поліція Березівського району встановлює місце знаходження жителя села Петровірівка Івана Піскорського 2010 року народження, який вчора ввечері пішов з дому і досі не повернувся.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 22