НОВИНИ ГРАД » Статті

Статті

Читати grad.ua у  
Актуальні статті, думка експертів, ексклюзивні коментарі про найважливіші події, тренди в технологіях, бізнесі та інших галузях.
Промышленные швейные машины – основа для повышения качества выполняемых операций

Промислові швейні машини – основа для підвищення якості виконуваних операцій

25.05.2023, 11:35

Пошиття одягу та інших текстильних виробів є поширеним видом бізнесу. Рентабельність його залежить від правильного підбору технологічного устаткування. Перейдіть за посиланням Ви побачите, що для кожної операції існує спеціальні промислові швейні машини з певними характеристиками. Розібратися в

Как выбрать диагональ монитора: советы и рекомендации

Як вибрати діагональ монітора: поради та рекомендації

19.05.2023, 16:58

Монітор – це один із найважливіших компонентів комп'ютера, від якого залежить якість відображення інформації. Якщо ви плануєте купити монітор, необхідно враховувати безліч факторів, одним з яких є діагональ екрану. У цій статті ми розповімо, як вибрати діагональ та які фактори слід враховувати.

История крупнейшего производителя шин Continental

Історія найбільшого виробника шин Continental

17.05.2023, 12:38

Датою заснування флагмана шинного ринку Європи компанії Континенталь прийнято вважати 1871 рік. Саме тоді підприємець Отто Бек заклав першу цеглу у фундамент заводу з виготовлення гумотехнічних виробів, зокрема автомобільних килимків. Через 21 рік із конвеєра компанії зійшла пневматична автошина,

Какие мужские кроссовки приобрести

Які чоловічі кросівки придбати

15.05.2023, 13:21

Чоловічі кросівки - це надмірно популярна і сучасна модель взуття, за допомогою якої легко переміщаються по великих відстанях, відчувати чудово і одночасно виглядати модно. Фасон, який ми одягаємо та носимо, може бути дзеркалом індивідуальності, на додаток у поєднанні з різними елементами одягу.

Семена для газона: как выбрать лучшие

Насіння для газону: як обрати найкращі

15.05.2023, 12:21

Гарний газон - це мрія багатьох власників приватних ділянок та будинків. Щоб зробити його дійсно ідеальним, потрібно вибрати правильне насіння для газону. Пропонуємо дізнатися, на що звернути увагу при виборі, які є особливості та як правильно вирощувати.

Популярные игровые автоматы 2023

Популярні ігрові автомати 2023

3.05.2023, 17:26

Онлайн казино Goxbet, яке розроблене з яскравим та барвистим дизайном, на українському азартному ринку працює з 2017 року та на сьогоднішній день користується величезною популярністю серед азартних гравців з багатьох країн.

Какие размеры раковин для ванны?

Які є розміри раковин для ванни?

30.04.2023, 14:35

Розмір раковини для ванної кімнати може значно відрізнятися в залежності від розміру та стилю приміщення, а також від особистих уподобань користувача. Однак, в цілому, стандартні габарити — ширина від 40 до 50 см та глибина від 35 до 45 см.

Когда нужно сбивать температуру ребенку?

Коли треба збивати температуру дитині?

27.04.2023, 17:21

Температура тіла в дитини може підвищитися з багатьох причин. Саме тому в аптечці завжди мають лежати жарознижувальні та знеболювальні препарати, що відповідають віковій категорії.

История винодельни Zyme

Історія виноробні Zyme

26.04.2023, 19:18

Виробництвом тихих вин займається багато виноробів, але одним із найкращих вважається будинок Zyme. Як започаткувала свою історію виноробня і якими винами готова здивувати — розповімо далі.

Дорожные чемоданы: как выбрать и что учесть при покупке

Дорожні валізи: як вибрати і що врахувати при покупці

25.04.2023, 17:55

Для того, щоб подорож була комфортною і безпечною, потрібно підібрати правильну дорожню валізу. У цій статті ми розглянемо, як вибрати валізу, враховуючи різні критерії, і розповімо про те, які валізи існують.

Різновиди чоловічих кросівок: які вибрати

Різновиди чоловічих кросівок: які вибрати

24.04.2023, 21:22

Існує безліч різних видів чоловічих кросівок залежно від їх призначення, стилю та матеріалу виготовлення. До того ж різні бренди пропонують схожі моделі з оригінальними конструктивними рішеннями, характерним дизайном та іншими деталями, які роблять їх взуття впізнаваним.

Какой выбрать ноутбук школьнику для учебы

Який вибрати ноутбук школяру для навчання

24.04.2023, 19:49

Для багатьох батьків, які зіткнулися з надомним навчанням дітей під час пандемії, вибір мобільного гаджета чи ноутбука став дуже актуальним питанням. Вибір більшості впав саме на ноутбук.

Чистий дохід підприємства: як рахувати

Чистий дохід підприємства: як рахувати

24.04.2023, 17:16

Ґрунтовний аналіз результатів операційної діяльності необхідний у підприємстві для об’єктивної оцінки ефективності господарювання та управління ним. Для цього розроблена ціла система економічних показників, що дозволяють всебічно розглянути результати діяльності та винести справедливий вердикт.

Почему на топливных фильтрах нельзя экономить, если у вас дизельный двигатель

Чому на паливних фільтрах не можна економити, якщо у вас дизельний двигун

20.04.2023, 15:37

Економічність і довговічність — найголовніші переваги дизельного двигуна, і забезпечує їх його паливна система. Якщо ця система працює неідеально, дизель втрачає всі свої плюси і може стати великою проблемою.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 35